logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Satheras, Elf Warlock

Dziś mam przyjemność zaprezentować szanownemu państwu-draństwu kolejnego maga, który wraz Leisynnem podczas rozgrywek w Warheim FS służyć będzie ciemnej stronie mocy jako Czarownik lub Czarnoksiężnik Chaosu.

Figurka Satheras, Elf Warlock zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera jedną figurkę Satheras, Elf Warlock. Model odlany został wraz z podstawką w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz wyraźnie widoczne linie podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu.

Wyrzeźbiony przez Bobby'ego Jacksona model Satherasa to poprawna, choć nie wyróżniająca się niczym nadzwyczajnym rzeźba. Mimo wszystko figurka dość dobrze oddaje charakter czarnoksiężnika – przygarbionego, niezbyt urodziwego maga o lichej posturze, który dzierży w rękach pergamin i kostur, a na sobie zawieszonych ma kilka sakiewek z utensyliami. Całości dopełniają drobne detale i zamrożona w ruchu szata.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes