logotype

Reaper Miniatures - Leisynn, Mercenaries Mage

W ostatni piątek wakacji 2015 roku zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury krótkiej recenzji modelu Leisynna, Mercenaries Mage, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnił będzie rolę Czarownika lub Czarnoksiężnika Chaosu.

Figurka Leisynna zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera jedną figurkę Leisynna, Mercenaries Mage, oraz plastikową, kwadratową podstawkę 25 x 25 mm. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz linii podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu. Ponadto wyprostowałem kostur, który skrzywił się podczas transportu modelu.

Wyrzeźbiony przez Tima Prowa model Vistarila, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Zarówno wężowy kostur, czaszki dzikich zwierząt, duża księga zaklęć czy w końcu postrzępiona szata sprawiają, że model z powodzeniem może w uniwersum Warhammer Fantasy pełnić rolę Czarownika lub Czarnoksiężnika Chaosu. Jestem zadowolony z zakupu, tym bardziej że model Leisynna kojarzy mi się z magami przedstawionymi na ilustracjach w podręczniku do 1 ed. WFRP.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes