logotype

Reaper Miniatures - Strohm, Earth Sorcerer

Dziś mam dla szanownego państwa-draństwa kolejny model od Reaper Miniatures, który reprezentował będzie przedostatniego Magistra Magii z Kolegiów Magii z Imperium.

Ktoś z czytelników mógłby zapytać: Jak to przedostatni? Przecież wcześniej QC pokazałeś już siedmiu magów: Roshtand the Green, Arch Druid, Anirion, Wood Elf Wizard, Ellus Mann, Wizard, Ezren, Iconic Male Human WizardDarius the Blue, WizardVistaril Quillscratch, Wizard, i Darkrasp, Death Priest, a prezentowany dziś Strohm, Earth Sorcerer jest ósmym czarodziejem, a wszak tyle kolegiów jest w Imperium. A, że pewnie nikt z szanownego państwa-draństwa nie spyta, to sam pozwoliłem sobie zwrócić na to uwagę i przypomnieć poprzednich magów.

Ale gdyby jednak ktoś zapytał, to odpowiedziałbym: Masz rację, ale przeglądając ofertę Reaper Miniatures nie mogłem się zdecydować, która z figurek będzie najlepiej reprezentować model Astromanty, i kupiłem oba. I ten drugi z Astrologów objawi się niebawem.

Natomiast teraz szanowne państwo-draństwo pozwoli, że wrócimy do modelu Strohma, Earth Sorcerer, który to w trakcie rozgrywek w Warheim FS reprezentować będzie Magistra Kolegium Jadeitu.

Model Strohma zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera dwie odlane w białym metalu figurki. Pierwszy model przedstawia postać Strohma, Earth Sorcerer, natomiast drugi, zdecydowanie mniejszy odlew, to figurka przedstawiająca wyłaniającą się spośród kamieni dłoń żywiołaka ziemi. Na modelach znalazłem kilka nadlewek, konieczne było też usunięcie linii podziału formy.

Ponieważ modele odlane zostały wraz z podstawkami, usunąłem fragment tej, na której stoi mag, i umieściłem figurkę na podstawce 20x20 mm.

Wyrzeźbiony przez Jima Johnsona, ubrany w proste szaty, noszący kilka niepozornych utensyliów i co najważniejsze bosy mag świetnie wpasowuje się w kanon Magistra Kolegium Jadeitu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes