logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Vistaril Quillscratch, Wizard

W pierwszy piątek czerwca zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury krótkiej prezentacji modelu Vistaril Quillscratch, Wizard, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnił będzie rolę Magistra Światła władającego Magią Hysh.

 

Figurka Vistarila zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Vistaril Quillscratch, Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz linii podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu. Ponadto, wyprostowałem kostur, który skrzywił się podczas transportu modelu.

Wyrzeźbiony przez Tre Manora model Vistarila, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Zarówno drewniany kostur, przytroczone do pasa sakwy z utensyliami oraz widoczna spod kaptura długa broda, sprawiają że model z powodzeniem może w uniwersum Warhammer Fantas pełnić rolę Magistra Magii z Kolegium Światła.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes