logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Ezren, Wizard

W pierwszy piątek marca 2015 roku zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury relacji z rozpakowania modelu czarnoksiężnika Ezrena od Reaper Miniatures, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnić będzie rolę Magistra Ognia władającego Magią Aqshy.

 

Ezren, Iconic Male Human Wizard, zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Wewnątrz opakowania znalazła się także kwadratowa podstawka o wymiarach 25x25 mm oraz gruba gąbka, która dość dobrze zabezpieczyła model w trakcie transportu.

Blister zawiera figurkę Ezren, Iconic Male Human Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz pozostałości po kanałach doprowadzających metal do formy, a ponadto w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Autorem modelu jest Todd Harris, a sama figurka to dość dynamiczne przedstawienie modelu bogato odzianego i wyposażonego maga. Model posiada liczne szczegóły, które z pewnością dostarczą sporo przyjemności podczas malowania.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes