logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Ellus Mann, Wizard

Służba nie drużba. Luty nie sprzyja aktywności forumowo-blogowej, figurki leżą na warsztacie odłogiem i zbierają kurz, a tu już połowa najkrótszego miesiąca w roku. Mimo przeciwności losu przygotowałem dla szanownego państwa-draństwa krótką prezentację modelu Ellus Mann, Wizard, który na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnił będzie rolę Magistra Metalu władającego Magią Hamon.

Figurka Ellusa zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Ellus Mann, Wizard. Model odlany został w białym metalu. Na figurce znalazłem kilka nadlewek oraz linii podziału formy, których usunięcie nie zabrało jednak wiele czasu. Ponadto wyprostowałem kostur, który skrzywił się podczas transportu modelu.

Wyrzeźbiony przez Matta Gubsera model Ellusa, to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Zarówno drewniany kostur, przytroczone do pasa sakwy z utensyliami oraz karwasze sprawiają, że model z powodzeniem może w uniwersum Warhammer Fantasy pełnić rolę Magistra Magii z Kolegium Metalu.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes