logotype

Ristul's Extraordinary Market - Books and Bookholders

Wśród kilku zamówionych ostatnio produktów z Ristuls Extraordinary Maket, z których większość zaprezentowałem już szanownemu państwu-draństwu w minionych tygodniach, znalazł się także zestaw Books and BookHolders, którego zawartość możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Jak można przeczytać na stronie producenta, omawiany tu zestaw składa się z 14 elementów odlanych z wysokiej jakości żywicy: 4 stojaków na książki i 10 książek. Podczas wstępnych oględzin nie znalazłem większych linii podziału formy czy błon, to przed malowaniem warto wyczyścić elementy szczoteczką do zębów, która bardzo dobrze usuwa błony pozostałe po procesie odlewu.

Zestaw Books and Bookholders z powodzeniem można wykorzystać podczas waloryzacji makiet czy jako dekorację dioram lub podstawek pod modele magów i duchownych. Poszczególne wzory różnią się między sobą, a całość wyrzeźbiona jest w charakterystycznym dla REM, nieco groteskowym stylu.

Jeśli szanowne państwo-draństwo jest zainteresowane zawartością innych zestawów od Ristuls Extraordinary Market to klikajcie tutaj.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes