logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Anirion, Wood Elf Wizard

Jak już wspomniałem jakiś czas temu przy okazji recenzji modelu Roshtand the Green, Arch Druid, wymyśliłem sobie nową wersję dioramy z Magistrami Magii, tym razem jednak z użyciem figurek od Reaper Miniatures. Stąd dziś zapraszam do relacji z rozpakowania kolejnej figurki, która na dioramie oraz w trakcie rozgrywek w Warheim FS pełnić będzie rolę Magistra Cienia władającego Magią Ulgu.

Anirion, Wood Elf Wizard, zapakowany został przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje. Pomimo umieszczenia wewnątrz blistra dwóch płatów gąbki, w trakcie transportu skrzywieniu uległ kostur trzymany przez maga, jednak wyprostowanie drzewca było bardzo prostym zabiegiem.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Aniriona, czarodzieja leśnych elfów. Model odlany został w białym metalu. Nie zauważyłem praktycznie żadnych nadlewek, choć w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Autorem modelu jest Bobby Jackson i choć figurka oryginalnie przedstawia maga elfów, to ze względu na długi płaszcz z kapturem i dość minimalistyczne wyposażenie świetnie nadaje się również na Magistra Cienia.

Reaper Miniatures większość swoich modeli odlewa wraz z podstawkami i tak też jest z modelem Anirion, Wood Elf Wizard. Tym razem jednak nie usuwałem fabrycznej podstawki, lecz wyciąłem odpowiedni otwór w kwadratowej, plastikowej podstawce 20 x 20 mm i osadziłem w niej figurkę.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes