logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristul's Extraordinary Market - Runic Tables and Altars

Jako, że jakiś czas temu w zrobiłem kolejne zakupy w sklepie Ristuls Extraordinary Market szanowne państwo-draństwo w najbliższym czasie będzie mogło zapoznać się z recenzjami kilku wybranych produktów. Z kolei tutaj możecie zapoznać się z recenzjami kilku produktów od REM, które już posiadam w swoich zbiorach.

Przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała dwa bistry wypełnione po brzegi zamówionymi zestawami. Każdy z nich zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także widoczną na zdjęciu wizytówkę firmy.

Wraz z zamówionymi zestawami otrzymałem Runic Tables and Altars, którego zdjęcia możecie obejrzeć poniżej.

W skład złożonego z 10 części zestawu wchodzą 3 okrągłe zdobione blaty, 3 nogi oraz 4 małe, zdobione ołtarze. Blaty i nogi należy przed sklejeniem odciąć z ramek, a całość oczyścić z błon, które pozostały po procesie odlewania. Trochę pracy wymagało także usunięcie widocznych na nogach i ołtarzach śladów po przesunięciu formy, ale nie było to nic, z czym nie poradziłyby sobie skalpel i pilnik.

Zestaw odlany z szarej, dość kruchej żywicy z powodzeniem można wykorzystać do waloryzacji makiet, a nawet podstawek modeli magów i duchownych. Runy, ryty i inne zdobienia są ostre i wyraźne, a powierzchnia blatów gładka. Należy jednak zachować ostrożność podczas odcinania elementów z ramki i usuwania błon, ponieważ żywica jest dość krucha i łatwo złamać drobniejsze elementy.

Komentarze   

#1 ja 2014-12-29 21:58
Te dyski można też wykorzystać jako teleporty (jak z gier z serii Diablo)!
Cytować

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes