logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Lead Adventure - Schweinstein Pigs 1 i 2

Dziś mam dla Was recenzję kolejnych i póki co ostatnich zestawów zawierających modele trzody chlewnej od Lead Adventure. Szanowne państwo-draństwo wybaczy, ale tak jakoś wyszło, że to właśnie w piątek po raz kolejny poruszę kwestię wieprzowiny.

Wielu z Was, drodzy, w większości milczący i nie dający znaku życia czytelnicy, z pewnością zastanawia się, po co mi aż tyle figurek świń? Ano po to, że po pierwsze w Warheim FS świnie występują w kilku scenariuszach, które możecie przeczytać na przykład tutaj, a po drugie tak jak dość charakterystycznym znakiem Mordheim była ryba, tak właśnie w WFS popularna będzie świnia. Ot, taka fanaberia.

A zatem w pierwszy piątek września zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka z modelami od Lead Adventure. Dzisiaj zaprezentuję cztery modele świń, które to są nieuzbrojonymi wersjami zwierząt dostępnych w recenzowanych wcześniej zestawach Powder Pigs 1 i Powder Pigs 2.

Świnie, podobnie jak prezentowane wcześniej figurki od Lead Adventure, zostały zapakowane w przezroczysty blister, wewnątrz którego znajdziemy także okrągłe podstawki 25 mm oraz grubą gąbkę, która ma chronić zawartość. W blistrze znajduje się też ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.

Blister, który otrzymałem w ramach Bruegelburg Offer - 9th Wave (12), zawiera cztery figurki przedstawiające świnie, które osobno dostępne są w dwóch zestawach: BRU-73 Schweinstein Pigs 1 (2) oraz BRU-74 Schweinstein Pigs 2 (2). Modele w skali 28 mm zostały odlane w białym metalu. Zakupione przeze mnie egzemplarze praktycznie nie posiadały nadlewek, zaś linie podziału były niewielkie i łatwe do usunięcia.

Trudno napisać o figurkach coś więcej niż to, co już opublikowałem wcześniej. Dlatego powtórzę: modele wyrzeźbione są w charakterystycznym dla Lead Adventure stylu, świnie są dobrze utuczone, mają dość pocieszne ryjki, a jedno ze zwierząt porusza się na kołowym wózku, który odciąża jej tylne kończyny. Figurki, choć względnie proste, nie są nudne, a liczne fałdy i załamania z pewnością ułatwią ich malowanie.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes