logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Mini Monsters - Worki

Wyjątkowo będzie punktualnie, piątkowe przedpołudnie, pora więc na recenzję. Dziś rozpakowałem dla Was przesyłkę z zestawem Worków od Mini Monsters, które zakupiłem z zamiarem waloryzacji makiety Bazaru w Oldenlitz do Warheim FS, nad którą obecnie pracuję.

 

Przesyłka z workami, zapakowana w kopertę bąbelkową, dotarła do mnie w stanie nieuszkodzonym następnego dnia po złożeniu zamówienia. Wewnątrz znajdowały się zapakowane w woreczki strunowe zestawy z workami. Ponadto do woreczka doczepiona została ulotka z logo i adresem internetowym firmy.

Zestaw składa się z sześciu różnych worków odlanych w żółtej żywicy. Znajdziemy pośród nich zarówno worki stojące, jak i leżące, zawiązane i rozwiązane.

Jakość odlewów jest bardzo dobra, detale są wyraźne, nie zauważyłem linii podziału formy, a jedynie w przypadku jednego z zawiązanych, stojących worków widoczne są dwie niewielkie, kuliste nadlewki, którą zresztą łatwo usunąłem ostrzem skalpela.

Jestem zadowolony z zakupu worków od Mini Monsters, które z powodzeniem urozmaicą wyposażenie Bazaru w Oldenlitz pochodzące z recenzowanych wcześniej zestawów Food Supplies Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market oraz GroceriesSupplies od Tabletop World.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes