logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristul's Extraordinary Market - Mushroom Basing Kit

Pora na piątkową recenzję. Dziś będzie krótko, bo i co można napisać o zestawie Mushroom Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market? Z kolei jeśli jesteście ciekawi recenzji innych produktów od REM, to kliknijcie tutaj.

 

 

Jak już napisałem w pierwszej recenzji, przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała blister wypełniony po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także wizytówkę firmy.

 

Mushroom Basing Kit to zestaw zawierający według producenta czterdzieści sześć, a właściwie dwadzieścia trzy zdublowane, odlane w szarej żywicy grzyby, które zostały umieszczone na dwóch ramkach. Grzyby przed przyklejeniem należy odciąć od ramki, na której są osadzone, i oczyścić z błon, które pozostały po procesie odlewu. Zestaw można wykorzystać do waloryzacji podstawek lub makiet.

Zestaw Mushroom Basing Kit złożony jest z różnorodnych grzybów, które zostały dość dobrze wyrzeźbione i odlane.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes