logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Ristul's Extraordinary Market - Bugs Basing Kit

Piątek, tradycyjnie pora więc na recenzję. Dziś mam dla Was relację z rozpakowania pudełka z zestawem Bugs Basing Kit od Ristuls Extraordinary Market. Jeśli jesteście ciekawi recenzji innych produktów od REM, to kliknijcie tutaj.

Jak już napisałem w poprzedniej recenzji, przesyłka od REM zapakowana została w kopertę bąbelkową, która zawierała blister wypełniony po brzegi zamówionymi zestawami, z których każdy zapakowany został dodatkowo w woreczek strunowy. Wewnątrz znalazłem także wizytówkę firmy.

Bugs Basing Kit to zestaw zawierający sześćdziesiąt dwa, a właściwie trzydzieści jeden zdublowanych, odlanych w szarej żywicy robaków, które zostały umieszczone na trzech płytkach. Owady przed przyklejeniem należy wyciąć i zeszlifować żywiczną podstawkę, na której są osadzone. Zestaw można wykorzystać do waloryzacji podstawek lub makiet.

Zestaw Bugs Basing Kit złożony jest z naprawdę małych robaków, które zostały całkiem nieźle odlane. Nie jestem entomologiem, więc nie wiem na ile poprawnie zostały wyrzeźbione te wszystkie chrząszcze, pająki i wije, ale do celów modelarskich z pewnością nadadzą się bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes