logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Reaper Miniatures - Marius Burrowell, Gnome

Dzisiaj zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia pudełka z figurką Mariusa Burrowella, gnoma-złodzieja od Reaper Miniatures. Jako że w Warheim FS nie ma póki co Gnomów, model będzie reprezentował Niziołka, jedną z postaci dramatu, których zasady powinny pojawić się w niedalekiej przyszłości.

Figurka Mariusa Burrowella zapakowana została przez ekipę z Reaper Miniatures w blister wykonany z tworzywa sztucznego i tektury, na którym umieszczono logo firmy, nazwę modelu oraz wszelkie inne niezbędne informacje.

Blister zawiera odlaną wraz z podstawką figurkę Marius Burrowell, Gnome Thief. Model odlany został w białym metalu. Nie zauważyłem praktycznie żadnych nadlewek, choć w kilku miejscach widoczna była linia podziału formy.

Figurka wykonana została w skali 28 mm i jak można zauważyć na poniższym zdjęciu dobrze wpasowuje się w rozmiar Niziołków od GW.

Wyrzeźbiony przez Jasona Wiebe model Mariusa Burrowella to ciekawa i bogato wyposażona figurka. Złodziej trzyma w dłoni pistolet strzałkowy lub małą kuszę, przez plecy przewieszone ma linę i plecak, stopy chroni wysokimi butami, a na głowę założył czapkę z piórem. Z kolei twarz zdobi bujny wąs oraz monokl, zaś do kurtki, na wysokości piersi, ma przypiętą broszę.

Odlewowi brakuje nieco ostrości detali, szczególnie jeśli figurkę porównać z modelami od GW. Jednak należy pamiętać, że wzór ma już swoje lata, a cena jest znacznie niższa niż koszt figurek od brytyjskiego producenta.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes