logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Micro Art Studio - Ware Piles Boxed Set i Wolsung Range Ruler

Jako że pudełko z zakupami powoli się zapełnia na kilka tygodni, jeśli czas pozwoli, wrócę do mniej-więcej piątkowego cyklu rozpakuj pudełko. Dziś chcę zaprezentować szanownemu państwu-draństwu dwa produkty, które jakiś czas temu dotarły do mnie po złożeniu zamówienia w firmowym sklepie Micro Art Studio.

Jak zapewne większość z państwa-draństwa dobrze się orientuje, w wolnym czasie zajmuję się głównie pracą nad podręcznikiem do Warheim FS oraz malowaniem modeli i budowaniem makiet do w/w gry. Przy okazji co jakiś czas przeglądam ofertę różnych sklepów szukając produktów, które można zastosować w trakcie rozgrywek w WFS. I tak trafiłem na ofertę Micro Art Studio, które oprócz fenomenalnych podstawek produkuje także różne elementy terenu.

W ofercie MAS zainteresował mnie zestaw Ware Piles Boxed Set (5), który postanowiłem wykorzystać jako przeszkody w trakcie rozgrywek w Warheim FS. Przy okazji zainteresował mnie również miarka Wolsung Range Ruler "Red" (1) dostępna w ofercie MAS. A jako że lubię różne gadżety, postanowiłem dołączyć ją do listy zakupów.

Po drobnym opóźnieniu wynikającym z zamieszania w firmie kurierskiej dotarła do mnie solidnie zapakowana paczka, wewnątrz której w woreczkach strunowych znalazłem zamówione produkty.

 

Jak już wspomniałem wcześniej, miarkę zakupiłem niejako przy okazji głównego zamówienia, jednak muszę przyznać, iż jest całkiem użyteczna w trakcie gry, ponieważ wartości, jakie odmierza, są często stosowane, szczególnie podczas dowodzenia Krasnoludami.

Miarka wycięta jest z czerwonego akrylu i swoją stylistyką oraz logo nawiązuje do wydanej przez MAS gry Wolsung: Steampunk Skirmish Game.

Wartości odmierzane przez miarkę są czytelne, zarówno ze względu na wycięte w akrylu cyfry, jak i znajdujące się na krawędziach calowe ząbki.

Miarka jest ciekawie zaprojektowana i całkiem nieźle wycięta z arkusza akrylu, jedyne zastrzeżenie budzą widoczne na zdjęciu matowe wżery. Ale może to wada powstała w trakcie podróży w paczce, gdyż na zdjęciu na stronie producenta nie zauważyłem podobnych śladów.

Z kolei barykady to solidne bryły żywicy odlane w kształt drewnianych skrzyń, drewnianych beczek i płóciennych worków. Faktury poszczególnych materiałów zostały dobrze odwzorowane, a detale są ostre. W zestawie znajduje się pięć różnych elementów.

Barykady zostały całkiem nieźle odlane, jedynie w kilku miejscach znalazłem ślady po pęcherzach powietrza. Natomiast nadlewki i drobne płatki żywicy, które występują głównie pomiędzy workami, bez problemu usunąłem starą szczoteczką do zębów. Tylko w kilku miejscach musiałem użyć skalpela.

Ware Piles Boxed Set (5) to największy z zestawów przeszkadzajek w klimacie fantasy dostępny na stronie MAS, a zaprojektowane z pomysłem i dobrze odlane elementy z pewnością będą stanowiły ciekawe urozmaicenie podczas potyczek w Warheim FS.


Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes