logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Joseph the Wanderer II i Piąty element

Służba nie drużba... A recenzja nie zając, nie ucieknie. Tak więc zapraszam państwo-draństwo do lektury kolejnej recenzji produktów od Scibor Monstrous Miniatures, dziś: Joseph the Wanderer II i piąty element.

Jeśli mnie Alzheimer nie myli, to w pierwszym tygodniu kwietnia prezentowałem państwu-draństwu zestaw krasnoludzkich ruin, kto nie czytał może nadrobić. Wspomniałem wówczas o brakującym piątym elemencie zestawu oraz o tym, że napisałem emaila do SMM. Na odpowiedź nie musiałem zbyt długo czekać. Niedługo później dotarła do mnie paczka zawierająca brakujący element zestawu Dwarven Ruins Terrain oraz bonus w postaci promocyjnej figurki Josepha, które to dziś państwu prezentuję. Co do brakującego elementu zestawu krasnoludzkich ruin, to polecam lekturę wspomnianej wyżej recenzji.

Jak informuje naklejka, model Joseph the Wanderer II jest figurką promocyjną, która nie jest przeznaczona do sprzedaży. Natomiast w sklepie SMM można kupić model Joseph The Wanderer, który różni się kilkoma detalami.

Elementy zostały zapakowane firmowo w przeźroczyste blistry, z których każdy zawiera żywiczne odlewy oraz ulotkę, na której poza adresem internetowym sklepu i zdjęciem produktu lub logo niczego więcej nie ma.

Blister z modelem Josepha zawiera dwa żywiczne odlewy składające się na figurkę oraz podstawkę z serii Squalid Ground Square Bases. Elementy zostały odlane w żywicy, nie zauważyłem nadlewek oraz linii podziału. Nie znalazłem także żadnych śladów po pęcherzykach powietrza.

Jak państwo-draństwo zauważy na zdjęciach poniżej, figurkę umieściłem na podstawce 25 x 25 mm, bowiem na takich właśnie podstawkach w Warheim FS występują modele kultystów Chaosu, a właśnie w takiej roli będę wystawiał Josepha. Model, pomimo niewielkiego wzrostu prezentuje się całkiem ciekawie, rzeźba jest wykonana z pomysłem, a detale ostre.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes