logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Lead Adventure - Pigs

W pierwszy poniedziałek miesiąca ponownie zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia pudełka z modelami od Lead Adventure kupionymi w esklepie BattleBear.

Prezentowane poniżej modele knura i lochy w Warheim FS wystąpić mogą w trakcie rozgrywania scenariusza specjalnego Magiczne Koryto, choć niewykluczone, że pojawią się też w innej roli.

Zestaw został zapakowany firmowo w przezroczysty blister, który oprócz modeli świń i koryta zawiera także gąbkę, która ma chronić zawartość. Wewnątrz znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera dwie figurki świń (BRU-17 Pigs (2)). Modele zostały odlane w białym metalu, a nadlewki i linie podziału które zauważyłem były łatwe do usunięcia.

Podobnie jak wszystkie recenzowane wcześniej modele z LA, także świnie i koryto to ciekawe rzeźby z dużą masą szczegółów i detali. Świnie posiadają cztery zakończone racicami nogi, parę uszu, dwoje oczu oraz ryj z pełnym wyposażeniem i zakręcony ogon, który znajduje się z drugiej strony tuszy. Ponadto, każda ze świń posiada odrębne atrybuty, które z łatwością pozwalają odróżnić knura od lochy. Z kolei koryto posiada liczne słoje i pęknięcia udanie imitujące fakturę drewna.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes