logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Avatars of War - Dwarf Berserker

W ostatnią sobotę zimy zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia pudełka z modelem od Avatars of War kupionym w esklepie BattleBear.

Prezentowany poniżej model Krasnoludzkiego Berserkera uzupełni szeregi bohaterów Kultu Pogromców z Karak Kadrin do Warheim FS.

Model został zapakowany firmowo w przeźroczysty blister, który prócz figurki i kwadratowej podstawki 20 x 20 mm zawiera także grubą gąbkę, która chroni zawartość przed uszkodzeniem. Wewnątrz opakowania znajduje się także ulotka z logo firmy, zdjęciem pomalowanego modelu oraz innymi niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera jedną figurkę Krasnoludzkiego Berserkera (Dwarf Berserker). Model, podzielony na cztery części, został odlany w białym metalu. Nie zauważyłem większych nadlewek, a linie podziału były łatwe do usunięcia. Po odcięciu i wyczyszczeniu poszczególnych części połączyłem elementy ze sobą, dla pewności mocując je na sztyftach wykonanych ze spinacza biurowego. Części spasowane są dość dobrze, choć szczelina pomiędzy głową i irokezem będzie wymagała wypełnienia masą modelarską.

Krasnoludzki Berserker to bogaty w detale, wyrzeźbiony z pomysłem model, który swoją stylistyką nawiązuje do krasnoludzkich Pogromców od GW. Krasnolud dzierży w zdobionych pierścieniami dłoniach dwa runiczne topory, wysadzane klejnotami bransolety chronią nadgarstki, w pasie przepasany jest misternie zdobionym pasem z klamrą stylizowaną na krasnoludzką głowę, a stopę opiera z kolei na odciętej głowie Zielonoskórego.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes