logotype

Lead Adventure - Citizens

Zapraszam szanowne państwo-draństwo do otwarcia kolejnego pudełka z modelami od Lead Adventure. Prezentowane poniżej modele Mieszczan docelowo służyć będą w szeregach Motłochu, choć niewykluczone, że pojawią się też w innej roli.

Modele zostały zapakowane firmowo w przezroczysty blister, który oprócz figurek i okrągłych podstawek zawiera także gąbkę, która ma chronić zawartość. Wewnątrz znajduje się także ulotka z logo firmy i niezbędnymi informacjami.

Blister zawiera dwie figurki Mieszczan (BRU-05 Citizens (2)). Modele zostały odlane w białym metalu, a nadlewki i linie podziału które zauważyłem były łatwe do usunięcia.

Podobnie jak wszystkie recenzowane wcześniej modele z LA, także Mieszczanie to ciekawe rzeźby z masą szczegółów i detali. Mieszczanin obwieszony jest licznymi sakwami, do pasa przytroczony na pęk kluczy i latarnię, a w rękach dzierży dzban z napojem. Głowę modelu zdobi szpiczasty kaptur, który w połączeniu ze zdrowo nalaną twarzą i obszerną sylwetką sprawia, że model mógłby sprawdzić się jako Magister Nurgla. Zresztą, kto wie, czym zajmuje się w wolnym czasie. Z kolei Mieszczanka odziana jest w suknię i czepek(?), które, choć z pozoru niewyszukane, umożliwiają ciekawe malowanie.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes