logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Armia w 7 dni - Chronopia Elfy - 1200 - 2 - dzień 3

Trzeci dzień prac nad armią Elfów do Chronopii za mną - złoto uznałem za gotowe, a szaty dostały bazowy kolor. Zapraszam na relację!

Projekt 6 - Elfy domu Heliosa - dzień 2

Aby modele były maksymalnie bogate w kolor (ale bez poszerzania palety) postanowiłem pobawić się temperaturą barw. Dlatego na złoto nałożyłem mieszankę Devlan Mud, Baal Red i Leviathan Purple - wyszła z tego ciemna czerwień, jak widać poniżej - bogata w pigment ciemna czerwień.

Na to poszło rozjaśnienie z mieszanki Burnished Gold i Mithril Silver. Dzięki temu złoto ma bardzo głęboki kolor, z silnie zaznaczonymi krawędziami.

Żeby poszczególne elementy były dobrze widoczne, drugi główny kolor armii jest dość chłodny - biel malowana na niebieskiej bazie. Szaty, płaszcze i inne elementy z sukna pokryłem bazą z Shadow Grey.

Zapraszam jutro na kolejny raport!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes