logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Stół w 7 dni - marsjańskie fortyfikacje - dzień 6 i 7

Prace nad stołem do gier bitewnych w klimatach science fiction zakończone, choć nie bez zgrzytów i opóźnień...

Dzień 6 i 7

Stół jako całość wydawał mi się strasznie monotonny, postanowiłem więc wmieszać w projekt nieco koloru. Pierwszym krokiem było domalowanie na rampie portalu i przy wieżyczkach żółto-czarnych pasów ostrzegawczych. Pasy były malowane w całości odręcznie, daleko im zatem do malowania fabrycznego. Rzecz jasna nie można było tego tak zostawić i zaraz po zrobieniu pasów nałożyłem za pomocą kawałka gąbki srebrną farbę na krawędzie.

Przyszła pora na pigment. Nakładałem go na całe powierzchnie makiet, różnicując jedynie stopień nasycenia - i tak w załamaniach i wgłębieniach jest go więcej, powierzchnie poziome również pokryte zostały solidną warstwą marsjańskiego pyłu, natomiast ściany są jedynie lekko przybrudzone.

Na koniec dodałem zielone detale - lampy w wieżach, okna we wraku i portale (tutaj w trakcie, wash na tym tworzywie wolno schnie). Niestety w tym momencie objawiło się fatum wiszące nad tym projektem - w połowie sesji zdjęciowej wysiadły baterie...

W najbliższym czasie uzupełnię galerię o lepsze zdjęcia, tymczasem dziękuję za śledzenie tematu i zapraszam na kolejne projekty!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes