logotype

Armia w 7 dni - Chronopia Synowie Kronosa 1500 - dzień 2

Dzień drugi prac nad Chronopijną armią Synów Kronosa zakończony - i to zakończony małą rewolucją...

 

 

Dzień 2 - założenia

Dziś według planu miałem dokończyć skórę modeli.

Dzień 2 - realizacja

Plan zrealizowany, ale według nowego konceptu. Gdy spojrzałem na pomalowane aerografem modele uznałem, że widać za dużo fioletu - i już miałem zwashować wszystko mieszanką Badab Black z Codex Grey, kiedy uznałem, że taki efekt już kiedyś rzucił mi się w oczy. Chwila szukania i jest - Twilight Skeletons. Pomyślałem, że czemu by nie i tak oto moi wojownicy będą teraz szli na wojnę prowadzeni blaskiem księżyca (w końcu tak naprawdę to tylko drobne zmiany w kolorystyce).

Na początek umieszałem sobie wash z Badab Black, Asurmen Blue, Leviathan Purple i odrobiny Charadon Granite. Pokryłem nim dokładnie całą powierzchnię skóry, by jeszcze bardziej pogłębić cienie (washa mam zapas, przyda się przy późniejszych etapach).

Do rozjaśnienia użyłem Space Wolves Grey z lekką domieszką Codex Grey - mieszanka mocno rozcieńczona wodą, warstwy półprzezroczyste - po 3-4 na model.

Chociaż na takich powiększeniach widać, że przejścia kolorów do najpłynniejszych nie należą, armia zestawiona razem już teraz mi się podoba - oby dalej szło równie sprawnie! Dziękuję za uwagę i zapraszam jutro.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes