logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Armia w 7 dni - Chronopia Elfy 1200 - dzień 7

Dzień siódmy prac nad armią Elfów zakończony - finał! Zapraszam do relacji z ostatniego dnia zmagań i pełnej galerii modeli.

 

Dzień 7 - założenia

Ostatniego dnia zaplanowałem pomalowanie smoka i przygotowanie podstawek.

Dzień 7 - realizacja

Wszystko poszło jak z płatka (i jak widać po porze wpisu, nadzwyczaj szybko). Na smoka najpierw dałem Catachan Green, rozjaśniany aż po Camo Green (przy okazji machnąłem tarcze włóczników, idąc za radą Wrathravena).

Wewnętrzna strona skrzydeł to Scorched Brown rozjaśniany mieszanką z Codex Greyem (niestety mam tylko efekt końcowy).

Teraz pora na zęby, rogi i uprząż - kolory takie, jak brązy przy reszcie modeli (Calthan Brown + czarny + oliwkowy => Calthan Brown + oliwkowy => Calthan Brown => Calthan Brown + Kommando Khaki).

Zbroję i jeźdźca poprawiłem Boltgun Metal i Mithril Silver, a skórę potraktowałem tak, jak na reszcie modeli.

I, tak jak poprzednio, pokryłem wszystko Badab Black wash, uprzednio malując oczy bestii.

Potem wystarczyło dorobić podstawki - i podziwiać efekt końcowy (OK, jeszcze trzeba to na satynowo zalakierować i połyskiem przejechać kryształy - ale to już spokojnie zrobię jutro, jak będzie można wyjść przed dom bez narażania się na hordy komarów).

Chronopia - Elfy domu Obsydianowego Węża - Galeria

Dziękuję za uwagę i za wszystkie rady i sugestie, jakie w trakcie prac otrzymałem - a od jutra zapraszam na kolejną (niestety, ostatnią w najbliższym czasie) armię w 7 dni!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes