logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Armia w 7 dni - Chronopia Elfy 1200 - dzień 5

Kolejny dzień prac nad armią za mną - dziś zrobiłem sobie wolne, więc i raport dość krótki. Pragnę jednak uspokoić obserwatorów, projekt nie został zarzucony, będzie zrealizowany w terminie.

Dzień 5 - założenia

W piątym dniu projektu zaplanowałem pomalować elementy brązowe i skórę modeli.

Dzień 5 - realizacja

Przygotowałem sobie 5 odcieni brązu (od lewej Calthan Brown z czarnym i oliwkowym pigmentem akrylowym, Calthan Brown z oliwkowym, Calthan Brown, mieszanka Calthan Brown i Kommando Khaki, Kommando Khaki).

W dniu dzisiejszym nałożyłem jedynie bazę pod brązy. Już wyjaśniam, skąd tak nagłe okrojenie planu. Otóż, wbrew moim obawom, jutro mam dzień wolny, więc spokojnie będę mógł przesiedzieć cały dzień nad modelami. I harmonia we wszechświecie zostanie zachowana.

Jutro spokojnie wszystko wykończę, a w niedzielę machnę smoka i domaluję podstawki. Dziękuję za uwagę i zapraszam jutro na kolejny raport!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes