logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

O brzasku spójrz w stronę słońca - Royal Infantry

Orków już mieliśmy, Nieumarli odhaczeni... Pora na ludzi. To ostatnia z nacji, jakie do Ring of Rule posiadam (Elfów jeszcze nie zdobyłem). Zapraszam do krótkiej fotorecenzji.

Ring of Rule Royal Infantry - recenzja modeli

W zestawie startowym znaleźć można łącznie 20 modeli - 16 szeregowych (rozmieszczonych na 4 ramkach) + 3-osobową grupę dowodzenia i dodatkowego piechura na osobnej ramce. Zacznę może od małej ramki. Mamy tam dowódcę z mieczem dwuręcznym, muzyka z trąbką i sztandarowego, trzymającego same drzewce (papierowe sztandary w zestawie).

Ramki z szeregowymi są bogatsze: 4 pary nóg, 4 korpusy, 4 głowy w hełmach z przyłbicami, zestaw rączek i bronie. Jest kusza, kołczan, 2 łuki, 2 miecze + kilka mieczy i sztyletów w pochwach, 2 halabardy, 2 włócznie i 4 tarcze. Całego oddziału w jednej konfiguracji się nie poskłada, ale tak zebrany na szybko oddział będzie.

Ramka wykonana z jasnoszarego plastiku, sztywna jak te od nieumarłych, nadlewki łatwe do zeskrobania. A jakość? Poniżej zdjęcia.

Do tego posklejane modele (dowódca oraz kusznik).

I grupowa fotka z modelami GW.

Dziękuję za uwagę i zapraszam w piątek na "Ten Pierwszy Raz" z Ring of Rule w roli głównej!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes