logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Alternatywy GW - Blood Moon Miniatures

Witam w kolejnym odcinku "alternatyw GW" - serii, w której prezentujemy modele różnych mniej lub bardziej znanych firm, możliwe do wykorzystania jako zamienniki produktów Games Workshop. Zapraszam!

 

Wstęp

Blood Moon Miniatures to mała firma mająca swoją siedzibę na Wschodnim Wybrzeżu USA. Specjalizuje się w modelach do gier RPG, stąd w jej ofercie większość stanowią modele typowo indywidualne - dowódcy, a szeregowcy stanowią margines oferty. Oto krótki przegląd modeli.

Oferta

Zaczniemy od typowej, półnagiej (a jakże!) wojowniczki - pani ta, wraz z urodziwą koleżanką z hełmem, kosztuje 10$.

 

Smok - mus w każdym settingu fantasy. 45$.

Orkowie - 12$, 4$ od głowy.

Chimera - czyli ni to pies, ni wydra - 12$.

Kolejna, tym razem barbarzyńska, wojowniczka - 4$.

Bog Raiders - dla przyjaciół jaszczuroludzie - 12$ za 3, dostępne 6 wzorów.

Wiedźma - wraz z dziką ciemnowłosą koleżanką oferują swe usługi w zakresie mordowania, zabijania, okradania, czarowania i rzucania uroków za jedyne 10$.

Podsumowanie

Oczywiście jest to zaledwie część oferty firmy Blood Moon Miniatures, cały asortyment można obejrzeć (i zamówić) pod adresem:

Różnorodność oferty to niewątpliwy atut Blood Moon Miniatures. I choć część figurek do zbyt urodziwych nie należy, to jako całość zakres modeli zasługuje na oklaski. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2018, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes