logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Footsore Miniatures - Harpies, cz. 2

W pierwszy piątek lipca mam dla Was recenzję drugiego modelu z zestawu Harpies, który pochodzi z oferty brytyjskiej firmy Footsore Miniatures i został stworzony z myślą o grze Mortal Gods: Mythic.

Modele, które były częścią większego zamówienia, otrzymałem w solidnie zabezpieczonej paczce. Same harpie są pakowane przez producenta w woreczek strunowy, wewnątrz którego oprócz modeli znajdziecie także wycięte z HDF-u podstawki oraz ulotkę zawierającą wszystkie niezbędne informacje.

Zestaw składa się z trzech odlanych w częściach w białym metalu modeli harpii w skali 28 mm.

Jeśli przyjrzycie się bliżej opublikowanym niżej zdjęciom przedstawiającym modele wyjęte z blistra, to zauważycie, że recenzowana dziś harpia ma dwa lewe skrzydła – ktoś popełnił błąd podczas pakowania blistra, a ja rozpakowałem model zbyt późno po zamówieniu, by chciało mi się bawić w reklamacje. Dlatego ostatecznie harpia otrzymała plastikowe skrzydła od GW.

Jakość odlewu jest dobra, a ilość detali odpowiednia. Widoczne są delikatne linie podziału formy i nadlewki.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes