logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Tiny Furniture - Pigmar Priest

Dziś mam dla Was recenzję modelu Pigmar Priest, który pochodzi z oferty firmy Tiny Furniture, a został dla mnie wydrukowany przez warszawską Minifakturę.

Wydrukowane i wysłane przez Minifakturę modele otrzymałem w solidnie zapakowanej i zabezpieczonej paczce. Choć niektóre drukowane elementy są dość kruche, figurki dotarły do mnie w nienaruszonym stanie.

Gracze Mordheim od razu zauważą, że wzory inspirowane są grafikami z podręcznika z zasadami, co zresztą zaznacza samo Tiny Furniture na swoim profilu na My Mini Factory, gdzie możecie zakupić pliki STL.

Pigmar Priest przedstawia odzianego w płaszcz, kapłańskie szaty i nakrycie głowy z całej świni duchownego, który może poprowadzić przez odmęty obłędu niemal każdą z kompanii ludzi.

Polecam tę figurkę – powinna znaleźć się w kolekcji każdego fana Mordheim.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes