logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Barbarian Elite No 1, cz. 3

Dziś w ramach piątkowych recenzji mam dla Was trzeci model z zestawu Barbarian Elite No 1 od krakowskiej firmy Rotten Factory, która niestety zawiesiła już działalność.

Zestaw, który był częścią większej przesyłki, został umieszczony w przeźroczystym blisterze zamkniętym firmową ulotka.

Omawiana figurka składa się z kilku odlanych w szarej żywicy części, które są dość dobrze spasowane, a po złożeniu przedstawiają chorobliwie otyłego, odzianego we fragmenty pancerza i uzbrojonego w tasak dwugłowego wojownika.

Jakość odlewu jest bardzo dobra. Nie zauważyłem większych nadlewek czy śladów podziału formy lub błon pozostałych po procesie odlewania. Podczas sklejania modelu w celu wzmocnienia łączenia i wypełnienia niewielkich szczelin jeden z elementów pokryłem cienką warstwą masy modelarskiej, a drugi klejem cyjanokrylowym. Po zmieszaniu łączenie jest trwałe, a niewielkie szczeliny wypełnione.

Model utrzymany jest w charakterystycznym dla Rotten Factory stylu, a silne akcenty Nurgla sprawiają, że bez kompleksów może stanąć w jednym szeregu z figurkami GW.

2009–2024, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes