logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Dwarf Diplomat

Dziś z przepastnego pudełka z modelami z których zamierzam złożyć Kompanię krasnoludzkich Piwowarów do Warheim Fantasy Skirmish, wylosowałem blister z modelem Dwarf Diplomat od Scibor Monstrous Miniatures, który będzie pełnił rolę Najemnego Ostrza – Krasnoludzkiego Mędrca.

Model odlany w całości z szarej żywicy przedstawia długobrodego, wiekowego krasnoluda, który odziany jest w zbroję i podbity futrem płaszcz. Krasnolud pod pachą dzierży kilka zwojów, zaś dłoń drugiego ramienia opiera na rękojeści krótkiego miecza.

Jakość odlewu jest dobra, choć warto oczyścić model z nadlewek i błon pozostałych po procesie odlewania. Ponadto zauważalna jest także linia podziału formy, której do końca nie udało mi się usunąć. Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes