logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

MOM Miniaturas - Archer

Tym razem na mój blog Danse Macabre (i gościnnie na TheNode.pl – przyp. Sarmor) przygotowałem dla Was recenzję modelu Archer od hiszpańskiej firmy MOM Miniaturas, który w Warheim Fantasy Skirmish planuję wcielić w szeregi Marienburczyków.

Łucznik był częścią przesyłki, którą otrzymałem po zakończonej sukcesem zbiórce MOM Miniaturas: Mercenaries na Kickstarterze. Został zapakowany w strunowy woreczek, a cała paczka była solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniem, więc zakładam, że podobnie jest w przypadku indywidualnych przesyłek.

Wewnątrz opakowania znajduje się odlany z szarej żywicy model oraz kwadratowa podstawka o wymiarach 20 × 20 mm.

Model przedstawia odzianego w bufiaste spodnie, szeroki pas i hełm wojownika, który w lewej ręce trzyma łuk, a prawą dłonią sięga po strzałę do kołczanu przytroczonego do pasa.

Jakość odlewu jest średnia: widoczne są nadlewki, pozostałości po kanałach doprowadzających żywicę do formy, błony pozostałe po procesie odlewania i ubytki po pęcherzach powietrza.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes