logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Heresy Lab - Syn Wiktor (AX073)

Na dziś przygotowałem dla Was recenzję modelu Syn Wiktor (AX073) od włoskiej firmy Heresy Lab. W Warheim Fantasy Skirmish omówioną poniżej figurkę wcielę w szeregi Zbrojnej chorągwi z Kisleva.

Ponieważ wojownik był częścią większej przesyłki, odlany z szarej żywicy 4-częściowy model, został zapakowany w woreczek strunowy.

Jakość odlewu jest dobra. Błony pozostałe po procesie odlewania łatwo usunąć, podobnie jak kilka linii podziału formy, które znalazłem na modelu.

Części są do siebie dobrze spasowane, jednak husarskie skrzydła wymagają pinowania, bo wątpię, by udało się je trwale przyczepić tak, jak wymyślił to sobie producent.

Recenzowana figurka przedstawia pieszego husarza, który zdaje się szykować do walki – pewnie idzie do przodu i jednocześnie wyciąga szablę z pochwy.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes