logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Heresy Lab - Mounted Hetman Stefan (AX125)

Dziś mam dla Was recenzję modelu Mounted Hetman Stefan (AX125) od firmy Heresy Lab. W Warheim Fantasy Skirmish zamierzam wcielić tego konnego wojownika w szeregi Zbrojnej chorągwi z Kisleva.

Recenzowany wojownik był częścią większej przesyłki, która okazała się nie tak bardzo solidnie zabezpieczona, jak wcześniej myślałem. Odlany z szarej żywicy, złożony z 8 (+1) części model został zapakowany w woreczek strunowy. Niestety w transporcie złamała się rękojeść pistoletu schowanego w olstrze przytroczonym do końskiego rzędu, jednak ułamany element bez problemu udało się przykleić na miejsce.

Jakość odlewu jest dobra, a błony pozostałe po procesie odlewania łatwe do usunięcia. Znalazłem kilka linii podziału formy, które trzeba było usunąć. Części są dobrze spasowane, jednak husarskie skrzydła wymagają pinowania, bo wątpię, by udało się je na trwale przyczepić tak, jak wymyślił to sobie producent.

Figurka Mounted Hetman Stefan przedstawia konną wersję recenzowanego wcześniej Hetmana Stefana, a sam model został zamrożony w dynamicznej pozie przedstawiającej szarżującego jeźdźca. Kawalerzysta jest równie bogato odziany jak pieszy odpowiednik, zaś wierzchowiec posiada bogato zdobiony koński rząd.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes