logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Brewer

Po opublikowanej w maju recenzji figurki Drunkard Dwarf postanowiłem złożyć i przygotować do malowania Kompanię krasnoludzkich Piwowarów do Warheim Fantasy Skirmish. Wybór padł na produkty od firmy Ścibor Monstrous Miniatures, bo po pierwsze primo Ścibor ma w swojej ofercie wszystkie potrzebne modele, a po drugie primo podoba mi się charakterystyczny dla tego twórcy styl, w którym rzeźbi Krasnoludów – jak przystało na dzieci Grungniego, wyglądają na wyciosanych z kamienia.

Zatem dziś mam dla Was recenzję modelu 28mm/30mm Dwarf Brewer 28FM0483, który w szeregach Kompanii krasnoludzkich Piwowarów będzie pełnił rolę Powozu piwnego, a w Warheim może być wystawiony także jako Postać Dramatu Brokk Tryggson, Piwowar.

Model odlany w 14 elementach z szarej żywicy został umieszczono w przeźroczystym blisterze, w którym znalazły się także kwadratowa sceniczna podstawka i firmowa ulotka.

Model przedstawia krasnoludzkiego piwowara oraz powóz piwny.

Jakość odlewu jest dobra, a części dobrze do siebie pasują, choć warto przed sklejeniem spinować ze sobą poszczególne elementy. Nie zauważyłem większych nadlewek czy większych śladów podziału formy, zaś błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów. Po rozpakowaniu warto umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem.

2009–2023, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes