logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Army Painter - GM Wilderness & Woodlands Terrain Kit

Dzisiaj rozpakuję kolejne pudełko z serii Gamemaster Dungeons, czyli Wilderness and Woodlands Terrain Kit od Army Painter. Stali czytelnicy bloga Danse Macabre powinni pamiętać (pisałem o tym niedawno), że poniższy zestaw – podobnie jak pozostałe z serii, które rozpakuję w najbliższych tygodniach – otrzymałem jako nagrodę za wygranie konkursu Gamemaster, który odbył się na Facebooku.

Kartonowe pudło, mniejsze o połowę od opakowania zestawu podstawowego, ozdobione jest licznymi grafikami i wszelkimi niezbędnymi informacjami, zarówno o zawartości samego zestawu, jak i innych oferowanych przez Army Painter produktów.

Zestaw dedykowany jest do budowy dziczy, która służyć ma jako sceneria dla rozgrywania sesji RPG. Nie ma jednak żadnych przeszkód, żeby użyć zestawu do budowy scenerii do gier bitewnych – i tak też w przyszłości planuję zrobić. Jeśli śledzicie mojego bloga lub fanpejdż Warheim FS na Facebooku, to wiecie, że obecnie buduję modułowy stół z ruinami Mordheim, ale kolejnym projektembędzie budowa modułowego stołu z podziemiami do Warheim FS, do których zasady piszę w międzyczasie. Zestawy z serii Gamemaster od Army Painter nadają się idealnie do tego projektu.

Ważące nieco ponad 1 kg kartonowe pudło z Wilderness and Woodlands Terrain Kit zawiera:

  • 300 ml podkład w sprayu,
  • 4 farby po 18 ml,
  • 50 ml farby podkładowej,
  • 77 kępek trawy,
  • 1 worek bagiennego mchu,
  • 150 ml piasku,
  • komplet drutu kolczastego.

Do tego dochodzi kilka broszur z przydatnymi informacjami, w tym znany z zestawu podstawowego, liczący 21 stron (i pachnący farbą drukarską) poradnik How to build, który krok po kroku przeprowadzi początkujących modelarzy przez proces budowania efektownie wyglądających podziemi.

Jeśli więc planujecie budowę leśnych ostępów lub innej scenerii do gier bitewnych bądź na sesje RPG, moim zdaniem seria Gamemaster od the Army Painter jest warta rozważenia, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę wartość znajdujących się w pudle elementów.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes