logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

CP Models - Dara, Dwarf Adventurer

Dziś zapraszam do lektury recenzji figurki Dara, Dwarf adventurer with lamp, wyprodukowanej przez CP Models. Prezentowany poniżej model jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać na jednym z turniejów Warheim Fantasy Skirmish.

Figurkę krasnoluda otrzymałem w woreczku strunowym opatrzonym firmową ulotką. Wewnątrz opakowania znalazła się metalowa figurka odlana wraz z prostą podstawką.

Model krasnoludzkiego awanturnika został wykonany w całości z białego metalu. Jakość odlewu jest dobra, a dedykowana do gier RPG figurka jest dość szczegółowa i z powodzeniem może zostać wykorzystana jako Poszukiwacza złota w rozgrywkach Warheim FS.

A jeśli szukacie innych modeli, które mogłyby reprezentować postaci w waszych rozgrywkach, to zajrzyjcie na stronę sklepu Battle Models, gdzie znajdziecie bogatą ofertę figurek i akcesoriów do gier.

2009–2022, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes