logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Dwarf Chief

Dzisiaj na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na The Node) możecie rzucić okiem na model Dwarf Chief od gdańskiej firmy Scibor Monstrous Miniatures. Omawianą figurkę z powodzeniem można wcielić w szeregi dowolnej kompanii Krasnoludów w Warheim Fantasy Skirmish.

Model umieszczono w przeźroczystym blisterze, w którym oprócz odlanego w żywicy krasnoluda znalazły się kwadratowa podstawka i firmowa ulotka.

Odlany w całości model przedstawia dobrze zbudowanego, brodatego krasnoludzkiego wodza, który przed chłodem chroni się płaszczem ze skóry lwa, a do walki rusza uzbrojony w potężny, bogato zdobiony wielki młot.

Jakość odlewu jest dobra – nie zauważyłem większych nadlewek czy śladów podziału formy, zaś błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów. Po rozpakowaniu warto też umyć żywiczne elementy w ciepłej wodzie z mydłem.

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes