logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Knight Jurand

Dzisiaj na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na moim skromnym portalu – przyp. Sarmor) możecie rzucić okiem na model Knight Jurand od gdańskiej firmy Scibor Monstrous Miniatures, który z powodzeniem można wcielić w szeregi dowolnej kompanii ludzi w Warheim Fantasy Skirmish.

Figurkę umieszczono w przeźroczystym blisterze, w którym oprócz odlanego w żywicy modelu znalazły się kwadratowa podstawka i firmowa ulotka.

Odlany w 4 częściach model przedstawia dobrze zbudowanego, odzianego zbroję płytową, wąsatego rycerza, który w jednej ręce dzierży tarczę, a w drugiej miecz.

Jakość odlewu jest dobra, nie zauważyłem większych nadlewek czy śladów podziału formy, zaś błony pozostałe po procesie odlewania można łatwo usunąć szczoteczką do zębów. Po rozpakowaniu warto umyć żywiczny model w ciepłej wodzie z mydłem.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes