logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Heresy Lab - Luther 2.0

Przy okazji recenzji pierwszego modelu Luthera od Heresy Lab narzekałem, że model niezbyt przypomina swój mordheimowy oryginał. Teraz, nieco ponad rok od wypuszczenia tamtego tekstu, mam przyjemność rozpakować blister z kolejnym, bliższym oryginałowi, wcieleniem Luthera Wolfenbauma.

W odróżnieniu od zapakowanego w otoczone obwolutą pudełko poprzednika, Luther 2.0 przybył w oldschoolowym blisterze, wewnątrz którego znalazły się odlany w dwóch częściach żywiczny model, okrągła podstawka oraz dwie sześciościenne kostki do gry.

Jakość odlewu modelu zależy od egzemplarza, który otrzymacie… Ja zamówiłem dwa i dopiero po pomalowaniu i zrobieniu zdjęć pierwszego zauważyłem, że ten, którego jeszcze nie rozpakowałem, jest znacznie lepiej odlany.

Natomiast recenzowany egzemplarz ma widoczną, trudną do usunięcia linię podziału formy, a także lekko niedolaną klepsydrę przy pasie, lewą rękawicę i dolny fragment noszonego na plecach łęczyska – bo zakładam, że ten kij na plecach to właśnie pozbawiony cięciwy łuk.

Moim zdaniem, model zdecydowanie lepiej wyglądałby odlany w metalu.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes