logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

MOM Miniaturas - Nobleman

Dziś na łamach mojego bloga Danse Macabre (i gościnne na TheNode.pl) przygotowałem dla Was recenzję modelu Nobleman od MOM Miniaturas. Opisany poniżej szlachcic był częścią przesyłki, którą otrzymałem po zakończonej sukcesem kickstarterowej zbiórce MOM Miniaturas: Mercenaries.

Cała przesyłka była solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniem, więc zakładam, że podobnie jest w przypadku indywidualnych przesyłek. Sam recenzowany model został zapakowany w strunowy woreczek.

Wewnątrz opakowania znalazła się odlana w całości z szarej żywicy figurka oraz kwadratowa podstawka o wymiarach 20 x 20 mm.

Już na pierwszy rzut oka widać, że model Szlachcica od Mom Miniaturas nawiązuje stylem do Marienburgczyków z Mordheim od Games Workshop: ma bufiaste rękawy, tunikę, szkielet ryby na tarczy i sakiewka w dłoni.

Na drugi rzut oka widać, że poprawna rzeźba modelu nie idzie w parze z jakością odlewu, którego główną wadą są liczne ślady po pęcherzach powietrza.

Na szczęście nie są to wady trudne do zamaskowania, a sama obróbka modelu nie zajmuje zbyt wiele czasu. Nie zauważyłem większych linii podziału formy, a błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia.

W czasie rozgrywek Warheim FS model Szlachcica będzie wchodził w skład Piechoty Morskiej z Marienburga.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes