logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Rotten Factory - Butcher

Dziś w ramach piątkowych recenzji na moim blogu Danse Macabre (i gościnnie na TheNode.pl – przyp. Sarmor) rzucimy okiem na model Butcher od krakowskiej firmy Rotten Factory.

Figurka, która była częścią większej przesyłki, została umieszczona w przeźroczystym blisterze zamkniętym firmową ulotka.

Odlany w trzech kawałkach model przedstawia mierzącego niemal 43 mm wysokości Rzeźnika.

Jakość odlewu jest bardzo dobra – nie zauważyłem większych nadlewek, śladów podziału formy czy błon pozostałych po procesie odlewania. Sklejanie modelu nie również przysporzyło problemu, bo części pasują do siebie dobrze.

Figurka utrzymana jest w charakterystycznej dla Rotten Factory groteskowej stylistyce. Zamaskowany, masywny wojownik jest odziany w katowski kaptur i przepasany skórami, wszystko zaś trzymają łańcuchy i nabijane ćwiekami pasy. Rzeźnik trzyma w rękach wielki topór, zaś przy pasie nosi tasak i trofea w postaci czaszek.

Butcher z powodzeniem może zostać wcielony w szeregi jednej z kompanii Nurgla w Warheim FS.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes