logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

MOM Miniaturas - Mercenary Wizard

Dziś przygotowałem dla Was recenzję modelu Mercenary Wizard wyprodukowanego przez hiszpańską firmę MOM Miniaturas. Czarodziej był częścią przesyłki, którą otrzymałem po kickstarterowej zbiórce MOM Miniaturas: Mercenaries, która została pomyślnie zakończona w marcu 2019 roku.

Figurka przyszła do mnie w strunowym woreczku, zaś cała przesyłka była solidnie zabezpieczona przed uszkodzeniem. Zakładam, że podobnie jest w przypadku indywidualnych przesyłek.

Wewnątrz woreczka znalazła się figurka odlana w dwóch częściach z szarej żywicy, a także kwadratowa podstawka o wymiarach 20 x 20 mm.

Model Najemnego Czarodzieja utrzymany jest w stylistyce charakterystycznej dla Elfów ze Starego Świata i nie powinien wyróżniać się wśród swych starszych kuzynów od GW.

Jakość odlewu jest dobra, a liczba detali całkiem spora. Nieco pracy wymaga usunięcie linii podziału, a dodatkowo zastanawiam się nad wymianą drzewca czarodziejskiej laski, bo oryginalny jest dosyć toporny.

W czasie rozgrywek w Warheim FS model Najemnego Czarodzieja będzie reprezentował postać dramatu: Yavandira Aravara, Smoczego Maga.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes