logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Lead Adventure - Landsknechts

Dziś mam dla Was recenzję kolejnych modeli od Lead Adventures – tym razem jest to zestaw BRU-30 Landsknechts 1. Zawarte w nim figurki żołnierzy można z powodzeniem wykorzystać jako piechotę w dowolnej kompanii ludzi z Imperium lub w szeregach Psów Wojny do Warheim Fantasy Skirmish.

Modele landsknechtów, które były częścią większej przesyłki, otrzymałem zapakowane w foliowy woreczek z naklejką z nadrukiem kodu i nazwy modeli.

Wewnątrz opakowania znalazły się cztery odlane z białego metalu modele landsknechtów wraz z czterema egzemplarzami broni drzewcowej – o ile dobrze rozpoznaję są to trzy halabardy i glewia. Do zestawu dołączono także cztery okrągłe podstawki 25 mm.

Jakość odlewu jest dobra, a ilość detali duża. Montaż modeli nie sprawia większych trudności – choć jak możecie zobaczyć na zdjęciach, wyposażyłem landsknechtów w nieco inny oręż.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes