logotype

Lead Adventure - Knights

Dziś mam dla Was recenzję kolejnych modeli od Lead Adventures – tym razem jest to zestaw BRU-80 Knights (2). Podobnie jak w przypadku opisanego dwa tygodnie temu Magnusa z Protzingen, zainteresowanych zakupem tego zestawu odsyłam do sklepu MiniaturicuM, ponieważ oficjalna strona producenta jest niedostępna.

Modele Rycerzy otrzymałem zapakowane w charakterystyczny dla Lead Adventure przeźroczysty blister z ulotką z cytatem „Life if either a daring adventure or nothing” głuchoniewidomej Helen Keller.

Wewnątrz opakowania znalazły się dwa odlane z białego metalu modele rycerzy wraz z pięcioma głowami i trzema różnymi tarczami, a także dwa wierzchowce z częściowo odlanymi podstawkami. Dodatkowo modele posiadają odlane osobno miecze w pochwach oraz dwie kopie, które należy wsunąć w otwory w dłoniach.

Jakość odlewu jest dobra, a ilość detali duża. Montaż figurek nie sprawia większych trudności – do sklejenia rycerzy i wierzchowców użyłem kleju cyjanoakrylowego oraz złożonego kilkukrotnie skrawka ręcznika papierowego, który umieściłem na siodle. Oprócz tego delikatnie zagiąłem do środka nogi kawalerzystów, żeby za bardzo nie odstawały.

Rycerzy można wykorzystać jako najemników bądź rycerzy zakonnych czy innych lansjerów, nie tylko w szeregach Psów Wojny do Warheim Fantasy Skirmish (gdzie trafią moi).

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes