logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Dark Art Studios - Brutis Plague Lord

Dziś mam dla Was recenzję oldschoolowego modelu Brutis Plague Lord, który został wyrzeźbiony ręcznie przez Przemysława Szymczyka dla brytyjskiej firmy Dark Art Studios.

Model otrzymałem zapakowany w strunowy worek, wewnątrz którego oprócz figurki znalazła się także ulotka zawierająca podstawowe informacje na temat producenta.

Lord Zarazy został odlany z szarej żywicy w trzech częściach. Odlew jest dobry, choć trzeba poświęcić kilka minut na usunięcie delikatnych linii podziału formy – jednakże nie powinno z tym być większego problemu.

Brutis to utrzymany w klasycznej stylistyce Czempion Chaosu, który dumnie prezentuje stygmaty otrzymane od swego patrona. Jeśli lubicie oldschoolowe modele, to omawiana tu figurka przedstawiająca jest dla Was.

Dodaj komentarz
Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2021, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes