logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Shieldwolf Miniatures - Mountain Orcs Infantry

W pierwszy piątek września w ramach cotygodniowych minirecenzji prezentowanych na łamach bloga Danse Macabre (i gościnnie na TheNode.pl) mam dla Was zdjęcia zawartości pudełka z figurkami Mountain Orcs Infantry od firmy Shieldwolf Miniatures. Prezentowany poniżej zestaw był ufundowaną przez producenta nagrodą na turnieju Śmiech Mrocznych Bogów.

Modele otrzymałem zapakowane w kartonowe pudełko, którego front ozdobiono kolorową ilustracją przedstawiającą Zielonoskórych. Z kolei z tyłu pudełka znajduje się szczegółowa lista części znajdujących się na ramkach oraz informacje na temat producenta.

Zestaw zawiera umieszczone na wypraskach, odlane w szarym plastiku części, które pozwalają na złożenie w różnych konfiguracjach 20 figurek Orków w skali 28 mm (przy czym oba typy ramek zawierają te same cztery wzory korpusów i nóg). Dodatkowo w pudełku znajdziemy także bitsy umożliwiające stworzenie grupy dowodzenia i kwadratowe podstawki 25 x 25 mm.

W czasie rozgrywek w Warheim Fantasy Skirmish modele Mountain Orcs Infantry z powodzeniem można wykorzystać w szeregach Łowczego plemienia Dzikich Orków.

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes