logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Great Escape Games - Dread Wolves

W poszukiwaniu modeli, które mógłbym wykorzystać jako Ogary Chaosy w kompanii Karnawału Chaosu do Warheim Fantasy Skirmish, zajrzałem do oferty niezawodnego sklepu Battle Models, gdzie znalazłem zestaw trzech modeli Dread Wolves wyrzeźbionych przez Phila Hynesa dla Great Escape Games. Poniżej znajdziecie recenzję tego blistra.

Zestaw Dread Wolves otrzymałem zapakowany w plastikowy blister, wewnątrz którego w plastikowym woreczku znajdowały się trzy odlane w całości z żywicy wilki, ulotka z informacjami od producenta i karta Ungodly Creature przeznaczona (podobnie jak modele) do gry The Curse of Dead Man's Hand.

Widoczne na zdjęciach błony pozostałe po procesie odlewu nie były trudne do usunięcia, podobnie jak nieliczne nadlewki. Gorzej było z liniami podziału formy, których przesunięcie było widoczne w kilku miejscach.

Jeśli szukacie nieumarłych wilków lub psów, które przy figurkach w skali 28 mm nie będą wyglądały jak konie, to zestaw Dread Wolves jest bardzo rozsądną alternatywą – tym bardziej, że jego cena nie należy do wygórowanych. Szczerze polecam!

Nie masz uprawnień do komentowania artykułów.

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes