logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Otherworld Miniatures - Wicked Witch

Dzisiaj zapraszam do lektury recenzji figurki NP36 – Wicked Witch wyprodukowanej przez Otherworld Miniatures. Prezentowana poniżej wiedźma jest jedną z nagród ufundowanych przez sklep Battle Models, którą można było wygrać w turnieju Warheim Fantasy Skirmish.

Model Wicked Witch otrzymałem w strunowym worku zabezpieczonym ulotką z informacjami od producenta. Wewnątrz znajdowały się odlany w dwóch elementach model oraz okrągła podstawka o średnicy 25 mm.

Figurka została odlana z metalu, a nieliczne nadlewki i linie podziału formy, choć widoczne, nie powinny być trudne do usunięcia.

Autorem figurki Wicked Witch jest Paul Muller, a sama rzeźba przedstawia kanoniczną wiedźmę, którą bez trudu można spotkać w różnych światach fantasy. Z pozoru dość statyczny model przedstawia posuniętą w latach czarownicę, która nie zdołała pokonać grawitacji. Wiedźma dzierży w dłoni miotłę, a na głowie ma sfatygowany szpiczasty kapelusz. Całości obrazu dopełniają haczykowaty nos oraz zawieszone u pasa magiczne ingrediencje.

W czasie rozgrywek w Warheim FS model Wicked Witch z powodzeniem może pełnić rolę Najemnego Ostrza – Czarownicy.

A jeśli szukacie innych modeli, które mogłyby reprezentować różne postaci w Waszych rozgrywkach, to zajrzyjcie na stronę sklepu Battle Models, gdzie znajdziecie bogatą ofertę figurek i akcesoriów do gier.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes