logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Games Workshop - Shattered Dominion Objectives

Dziś na łamach bloga Danse Macabre (a także na TheNode.pl) rozpakuję dla Was pudełko z Shattered Dominion Objectives od Games Workshop – trzecim po Etheric Vortex: Gloomtide Shipwreck i Bad Moon Loonshrine zestawem elementów terenu do Age of Sigmar, jaki znalazł się w mojej kolekcji.

Wypraski z częściami pozwalającymi na złożenie 7 znaczników otrzymałem zapakowane w solidne, kartonowe pudełko. Na jego froncie i tyle ekipa z Games Workshop umieściła fotografie złożonych i pomalowanych znaczników, więc przed zakupem można dokładnie obejrzeć wszystkie modele.

Wewnątrz oprócz dwóch wyprasek znajduje się także czarno-biała instrukcja, która dobrze prowadzi przez proces składania. Dodatkowo na ostatnich stronach zamieszczono zasady znaczników, które są dedykowane do Age of Sigmar.

Jakość wykonania i spasowanie elementów są na najwyższym poziomie, a ilość detali na znacznikach obiecuje dużo zabawy podczas malowania.

Shattered Dominion Objectives to ciekawy zestaw znaczników, które w trakcie rozgrywek w Warheim FS z powodzeniem mogą zostać wykorzystane jako znaczniki kosztowności lub elementy terenu. Ja wykorzystałem podstawę znacznika Realmvault Key jako podporę mechanizmu Astromantów przedstawiającego układ słoneczny, w którym znajduje się Stary Świat.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes