logotype

Nadchodzące imprezy

Dla organizatorów

Organizujesz konwent, pokazy gier albo turniej i chcesz zareklamować swoją imprezę? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a zarówno w tym polu, jak i na stronie głównej naszego portalu pojawi się stosowne ogłoszenie.

Scibor - Degenerate Dwarf Champion

Dziś zapraszam szanowne państwo-draństwo do lektury recenzji modelu Degenerate Dwarf Champion od firmy Scibor Monstrous Miniatures.

Model zdegenerowanego czempiona Krasnoludów został zapakowany w blister, wewnątrz którego znalazły się cztery odlane w szarej żywicy elementy, a także sceniczna podstawka o wymiarach 20 x 20 mm oraz ulotka z informacjami od producenta.

Jakość odlewu jest dobra; nie zauważyłem większych nadlewek, a błony pozostałe po procesie odlewania są łatwe do usunięcia. Detale modelu są ostre i wyraźne.

Facjata, postura i całokształt recenzowanego modelu aż emanują zepsuciem charakterystycznym dla rasy Krasnoludów Chaosu znanej z uniwersum Warhammer Fantasy.

W czasie rozgrywek w Warheim Fantasy Skirmish model z powodzeniem można wykorzystać na przykład jako łowcę niewolników służącego w szeregach Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul.

Dodaj komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Wulgarne komentarze będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

2009–2019, TheNode.pl Disclaimer
Template designed by Globberstthemes